Välj en sida

Kontakta oss

Eveco / Vi är Eveco / Kontakta oss

Vi hjälper dig med dina inköp, från planering till order, med leverans och support. Kontakta växeln, eller sök upp den person du vill prata med direkt.

Växel: 031-840 850
sales@eveco.se

Försäljning

Det är vi som jobbar med försäljning. Vänd dig till oss för förslag på värmelösningar, prisförfrågningar och beställningar.

Christian Djäknegård

Christian Djäknegård

Säljsupport


Direkt: 031-338 84 54
Mobil: 0707-82 84 50
christian.djaknegard@eveco.se

Ulrika Hjelm

Ulrika Hjelm

Säljsupport


Direkt: 031-352 84 61
Mobil: 0707-82 84 55
ulrika.hjelm@eveco.se

Calle Schéle

Calle Schéle

Region Väst, Projekt


Direkt: 031-338 84 57
Mobil: 0707-82 84 51
calle.schele@eveco.se

Thomas Alfvegren

Thomas Alfvegren

Region Väst


Direkt: 031-352 84 63
Mobil: 0707-82 84 57
thomas.alfvegren@eveco.se

Patrik Johansson

Patrik Johansson

Region Stockholm, Projekt


Direkt: 031-338 84 58
Mobil: 0707-82 84 52
patrik.johansson@eveco.se

Oscar Kahlman

Oscar Kahlman

Region Stockholm


Direkt: 08-514 918 40
Mobil: 0708-840 838
oscar.kahlman@eveco.se

Adam Lindstrand

Adam Lindstrand

Region Mitt och Norr


Direkt: 031-352 84 60
Mobil: 0707-82 84 56
adam.lindstrand@eveco.se

Janne Carlsson

Janne Carlsson

Region Öst, Projekt


Direkt: 031-338 84 53
Mobil: 0707-82 84 53
janne.carlsson@eveco.se

Johan Enesten

Johan Enesten

Region Öst


Direkt: 031-352 84 65
Mobil: 0707-82 84 61
johan.enesten@eveco.se

Erik Kabat

Erik Kabat

Region Syd


Direkt: 031-338 84 50
Mobil: 0707-82 84 59
erik.kabat@eveco.se

Jonas Ejdebäck

Jonas Ejdebäck

Försäljningschef


Direkt: 031-352 84 64
Mobil: 0707-82 84 64
jonas.ejdeback@eveco.se

Pär Strandh

Pär Strandh

Shuntspecialist


Mobil: 0706-84 77 85
par.strandh@eveco.se

Teknisk Support – Produkt och Kvalitet

Vi säkerställer rätt kvalitet på produkterna, och att information och manualer är korrekta. Behöver du ändå teknisk support för en produkt? För att kunna få hjälp snabbare bör du innan du kontaktar oss ta reda på: 1) vilken tillverkare produkten har, 2) vad det är för produkt, 3) vilken reglering som är kopplad till produkten, och 4) är det en ny eller äldre installation. Mycket av informationen hittar du på produktskylten. Den brukar finnas nära el- eller vattenanslutningen. Oss når du direkt på vår supportmail: support@eveco.se

Kenny Fornander

Kenny Fornander

Teknisk support

Direkt: 031-352 84 62
Mobil:
0728-57 03 53
kenny.fornander@eveco.se

Ola Lindstrand

Ola Lindstrand

Teknisk chef


Växel: 031-840 850
ola.lindstrand@eveco.se

INKÖP

Det är vi som ser till att lagerhyllorna är välfyllda och bevakar att allt vi beställer kommer till oss i tid.

Henrik Hofgren

Henrik Hofgren

Inköp


Direkt: 031-338 84 56
Mobil: 0707-99 82 28
henrik.hofgren@eveco.se

Markus Gustafsson

Markus Gustafsson

Leveransbevakning


Direkt: 031-338 84 59
Mobil: 0769-49 36 78
markus.gustafsson@eveco.se

Administration

Ekonomi och personalfrågor.

Ola Lindstrand

Ola Lindstrand

VD


Växel: 031-840 850
ola.lindstrand@eveco.se
Madeleine Lagesson

Madeleine Lagesson

Ekonomi


Direkt: 031-338 84 51

madeleine.lagesson@eveco.se

Lager

Vi ser till att du får rätt grejer i rätt tid. Du kan kontakta oss om du mot förmodan inte fått din leverans i utsatt tid.

Markus Gustafsson

Markus Gustafsson

Lager


Direkt: 031-338 84 59

markus.gustafsson@eveco.se
Christopher Blom

Christopher Blom

Lager


Växel: 031-840 850

christopher.blom@eveco.se

Marknadsföring

Vi jobbar med företagets kommunikation utåt, och det är vi som tar fram vårt marknadsföringsmaterial.

Ola Lindstrand

Ola Lindstrand

Marknadschef


Växel: 031-840 850

ola.lindstrand@eveco.se
Bodil Janemalm

Bodil Janemalm

Marknadskommunikatör


Mobil: 0707-82 84 54

bodil.janemalm@eveco.se