Välj en sida

Kontakta oss

Eveco / Vi är Eveco / Kontakta oss

Försäljning

Det är vi som jobbar med försäljning och marknadsföring av vårt sortiment.
Vänd er till oss med förslag på värmelösningar, prisförfrågningar och beställningar.

Adam Lindstrand

Adam Lindstrand

Region Mitt


Direkt: 031-352 84 60
Mobil: 0707-82 84 56

adam.lindstrand@eveco.se

Calle Schéle

Calle Schéle

Region Väst, Projekt


Direkt: 031-338 84 57
Mobil: 0707-82 84 51

calle.schele@eveco.se

Christian Djäknegård

Christian Djäknegård

Säljsupport


Direkt: 031-338 84 54
Mobil: 0707-82 84 50

christian.djaknegard@eveco.se

Erik Kabat

Erik Kabat

Region Syd


Direkt: 031-338 84 50
Mobil: 0707-82 84 59

erik.kabat@eveco.se

Janne Carlsson

Janne Carlsson

Region Öst


Direkt: 031-338 84 53
Mobil: 0707-82 84 53

janne.carlsson@eveco.se

Jonas Ejdebäck

Jonas Ejdebäck

Försäljningschef


Direkt: 031-352 84 64
Mobil: 0707-82 84 64

jonas.ejdeback@eveco.se

Patrik Johansson

Patrik Johansson

Region Stockholm


Direkt: 031-338 84 58
Mobil: 0707-82 84 52

patrik.johansson@eveco.se

Thomas Alfvegren

Thomas Alfvegren

Region Väst


Direkt: 031-352 84 63
Mobil: 0707-82 84 57

thomas.alfvegren@eveco.se

Ulrika Hjelm

Ulrika Hjelm

Säljsupport


Direkt: 031-352 84 61
Mobil: 0707-82 84 55

ulrika.hjelm@eveco.se

Vakant

Region Nord


Växel: 031-840 850

sales@eveco.se

Inköp

Det är vi som ser till att lagerhyllorna är välfyllda och bevakar att allt vi beställer kommer till oss i tid.

Henrik Hofgren

Henrik Hofgren

Inköp


Direkt: 031-338 84 56
Mobil: 0707-99 82 28

henrik.hofgren@eveco.se

Madeleine Lagesson

Madeleine Lagesson

Leveransbevakning



Direkt: 031-338 84 51
madeleine.lagesson@eveco.se

Administration

Ekonomi och personalfrågor.

Ola Lindstrand

Ola Lindstrand

VD



Växel: 031-840 850

ola.lindstrand@eveco.se
Madeleine Lagesson

Madeleine Lagesson

Ekonomi

Direkt: 031-338 84 51
madeleine.lagesson@eveco.se

Produkt / Kvalitet

Det är vi som säkerställer rätt kvalité på produkterna, att information och manualer är korrekta.

Ola Lindstrand

Ola Lindstrand

Teknisk Chef



Växel: 031-840 850

ola.lindstrand@eveco.se

Thomas Kaijankoski

Teknisk Support



Direkt: 031-352 84 62

thomas.kaijankoski@eveco.se

Lager

Vi ser till att du får rätt grejer i rätt tid. Du kan kontakta oss om du mot förmodan inte fått din leverans i utsatt tid.

Markus Gustafsson

Markus Gustafsson

Lager



Direkt: 031-338 84 59
markus.gustafsson@eveco.se
Christopher Blom

Christopher Blom

Lager



Mobil: 0707-82 84 60
christopher.blom@eveco.se

Thomas Kaijankoski

Lager



Direkt: 031-352 84 62
thomas.kaijankoski@eveco.se

Marknadsföring

Vi tar fram trycksaker, produktbilder och annat marknadsföringsmaterial.

Ola Lindstrand

Ola Lindstrand

Marknadschef



Växel: 031-840 850
ola.lindstrand@eveco.se
Bodil Janemalm

Bodil Janemalm

Marknadskommunikatör



Mobil: 0707-82 84 54
bodil.janemalm@eveco.se