Försäljning

Det är vi som jobbar med försäljning och marknadsföring av vårt sortiment.
Vänd er till oss med prisförfrågningar, beställningar och förslag på värmelösningar.

Region Nord

Maria Svensson
Mobil: 0707-82 84 58
Direkt: 031-338 84 55
maria.svensson@eveco.se
Region Väst

Thomas Alfvegren
Mobil: 0707 - 82 84 57
Direkt: 031 - 352 84 63
thomas.alfvegren@eveco.se

Region Väst, Projekt

Calle Schéle
Mobil: 0707 - 82 84 51
Direkt: 031 - 338 84 57
calle@eveco.se

Region Öst

Janne Carlsson
Mobil: 0707 - 82 84 53
Direkt: 031 - 338 84 53
janne@eveco.se
Försäljningschef

Henrik Hofgren
Mobil: 0707 - 99 82 28
Direkt: 031 - 338 84 56
henrik@eveco.se
Region Stockholm

Patrik Johansson
Mobil: 0707-82 84 52
Direkt: 031-338 84 58
patrik.johansson@eveco.se
Region Mitt

Adam Lindstrand
Vxl: 031-84 08 50

Återkommer i augusti
Region Syd

Erik Kabat
Mobil: 0707-82 84 59
Direkt: 031-338 84 50
erik.kabat@eveco.se
Säljsupport

Ulrika Hjelm
Mobil: 0707-82 84 55
Direkt: 031-352 84 61
ulrika.hjelm@eveco.se
Säljsupport

Christian Djäknegård
Mobil: 0707-82 84 50
Direkt: 031-338 84 54
christian.djaknegard@eveco.se