Försäljning

Det är vi som jobbar med försäljning och marknadsföring av vårt sortiment.
Vänd er till oss med prisförfrågningar, beställningar och förslag på värmelösningar.

Region Nord

Rune Hermansson
Mobil: 0707 - 82 84 54
Direkt: 031 - 338 84 55
rune@eveco.se
Tom
Region Mitt

Tom Alfvegren
Mobil: 0707 - 82 84 50
Direkt: 031 - 338 84 54
tom.alfvegren@eveco.se
Region Öst

Janne Carlsson
Mobil: 0707 - 82 84 53
Direkt: 031 - 338 84 53
janne@eveco.se
Försäljningschef

Calle Schéle
Mobil: 0707 - 82 84 51
Direkt: 031 - 338 84 57
calle@eveco.se

Region Stockholm

Vakant
Mobil:
Direkt:
Region Väst

Thomas Alfvegren
Mobil: 0707 - 82 84 57
Direkt: 031 - 352 84 63
thomas.alfvegren@eveco.se

Region Syd

Patrik Johansson
Mobil: 0707 - 82 84 52
Direkt: 031 - 338 84 58
patrik.johansson@eveco.se